Místo konání

Konference se koná v prostorách Fakulty informačních technologií Českého vysokého učení v Praze (FIT ČVUT), konkrétně v nové budově na adrese Thákurova 9 v Praze 6 – Dejvicích.


Zobrazit větší mapu

Přednášky probíhají v přízemích sálech a workshopy a hackfesty ve třetím nadzemním podlaží. Stánky najdete ve foyer před přízemními sály.

Jak uvnitř?

Až se dostanete na místo konání, bude se vám hodit plánek vnitřních prostor s rozmístěním stánků a konferenčních místností.

plánek budovy

Jak se k nám dostanete?

Pokud pojedete městskou hromadnou dopravou, nejblíže se nachází zastávky tramvaje Lotyšská (tram 5 a 8) a Thákurova (tram 20 a 26). Stanice metra A Dejvická se taktéž nachází blízko (cca 600 m od budovy fakulty). Doporučujeme využít k vyhledávání spojení stránky dopravního podniku.

Autem

Vlakem

Pokud přijedete vlakem na Hlavní nádraží, můžete jet buď tramvají číslo 26 až na zastávku Thákurova nebo nejprve metrem C směr Háje do stanice Muzeum, tam přestoupit na metro A směr Nemocnice Motol a pokračovat do stanice Dejvická. Obě varianty jsou časově srovnatelné.

Autobusem

Pokud přijedete autobusem na Ústřední autobusové nádraží Florenc, můžete jet buď tramvají číslo 8 až na zastávku Thákurova, nebo nejprve metrem C směr Háje do stanice Muzeum, tam přestoupit na metro A směr Nemocnice Motol a pokračovat do stanice Dejvická. Obě varianty jsou časově srovnatelné.

Letadlem

Pokud přiletíte letadlem na Letiště Václava Havla (Praha-Ruzyně), použijte autobus číslo 119 do zastávky Nádraží Veleslavín. Odtud pokračujte metrem A směr Depo Hostivař do stanice Dejvická.

Ubytování

Ubytování si můžete zajistit na Masarykově koleji, Hostelu Strahov nebo jinde v Dejvicích, kde se konference koná.

LinuxDays 2016
©
SSL DNSSEC TLSA IPv6