Lidé na LinuxDays

Ondřej Caletka

Ondřej Caletka

Ondřej Caletka vystudoval elektrotechnickou fakultu ČVUT, obor Telekomunikační technika a v současné době pracuje ve sdružení CESNET, provozujícím národní síť vědy a výzkumu.

Petr Stehlík

Petr Stehlík

Pracuje jako vývojář webových aplikací a administrátor linuxových serverů. Vystudoval aplikovanou informatiku v době, kdy se tak ještě ani nejmenovala. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již téměř dvě desetiletí.

Pavel Šnajdr

Pavel Šnajdr

Zakládající člen a předseda spolku vpsFree.cz. Zabývá se kontejnerovou virtualizací, ZFS a enterprise linuxovými distribucemi. Má rád otevřené prostředí a aktivní lidi. Nesnáší politikaření místo pořádné práce.

Tomáš Hála

Tomáš Hála

Vystudoval výpočetní techniku na FEL ČVUT, pracuje jako Linux Teamleader v hostingové společnosti ACTIVE 24 a je zakládajícím členem bezpečnostního týmu ACTIVE24-CSIRT.

Dominik Pantůček

Dominik Pantůček

Obvykle programuje v jazycích, o nichž jste nikdy neslyšeli. Se svojí společností Trustica radí ostatním, co je (ne)bezpečné a že kód není šifra.

Jan Seidl

Jan Seidl

Viruslab systems vývojář ve společnosti Avast Software. Ve volném čase se věnuje rodině, kapele a průběžnému refactoringu domku.

Vít Mojžíš

Vít Mojžíš

Mladý vývojář z Brna se zájmem o bezpečnost a open source. Pracuje v Red Hatu na technologii SELinux. Vystudoval inteligentní systémy na FIT VUT v Brně.

Martin Žídek

Martin Žídek

Působí na pozici technického ředitele a hlavního síťaře společnosti Master Internet. Už více než 18 let se podílí na budování datových center MasterDC.

Michal Halenka

Michal Halenka

Pracuje ve sdružení CESNET jako správce virtualizační platformy a je členem Studentské unie ČVUT. Na svém notebooku preferuje Gentoo Linux, na svých serverech se pak osciluje mezi .deb a .rpm světem.

Lukáš Bařinka

Lukáš Bařinka

Působí na FIT ČVUT, kde se zabývá GNU/Linuxem, webem a multimédii. Ve volném čase rád fotografuje.

Peter Schiffer

Peter Schiffer

Vystudoval FIT VUT v Brně a šestým rokem pracuje v Red Hatu. Je fanouškem kontejnerových technologií ještě z doby, kdy to nebyl mainstream. Nepohrdne ale ani virtualizací. Žije v cloudu.

Michal Stanke

Michal Stanke

Studuje FEL ČVUT a přibližně od roku 2010 přispívá do projektu Mozilla. Poslední dva roky primárně formou lokalizace a také psaním zpráviček na Mozilla.cz.

Miro Hrončok

Miro Hrončok

Vývojář svobodného softwaru v Red Hatu, kde pracuje na Pythonu ve Fedoře a softwaru pro 3D tisk. Kromě toho také pracuje na FIT ČVUT, kde vyučuje volitelné předměty 3D tisk a Pokročilý Python a vrtá se v 3D tiskárnách v laboratoři 3D tisku.

Petr Krčmář

Petr Krčmář

Je šéfredaktorem serveru Root.cz, členem spolku vpsFree.cz a hlavně už strašně dlouho linuxákem. Má rád nové technologie, které dávají smysl a staré technologie, které fungují dobře a jednoduše.

David Karban

David Karban

Linux admin na volné noze. Zabývá se primárně automatizací serverů, kontejnerovou virtualizací a ZFS.

Pavel Píša

Pavel Píša

Vystudoval obor kybernetika a robotika na ČVUT FEL, kde v současné době učí a pracuje na projektech využívajících Linux a další procesorové technologie. Paralelně se zabývá návrhem firmware a elektroniky laboratorních a medicínských přístrojů a přesného servořízení ve firmě PiKRON.

Jakub Jelen

Jakub Jelen

Linuxový a open-source nadšenec, vystudoval počítačové a vestavěné systémy na FIT VUT v Brně a pracuje v Red Hatu. Momentálně se zajímá o kryptografii a bezpečnost počítačových systémů, ale není mu cizí ani správa linuxových systémů, webové technologie nebo mobilní aplikace.

Michal Vašíček

Michal Vašíček

Je členem Mozilla.cz, kde překládá. Ve volném čase rád experimentuje s webovými technologiemi a internetem věcí. Je příznivcem otevřenosti jak softwaru, tak hardwaru.

Lukáš Vrabec

Lukáš Vrabec

Pracuje na projektu SELinux jako Software Engineer ve společnosti Red Hat. Je maintainerem pro balíky selinux-policy pro distribuce Fedora a Red Hat Enterprise Linux.

Adam Hořčica

Adam Hořčica

Vystudoval softwarové inženýrství na FEL ČVUT. V současnosti pracuje jako konzultant ve firmě Profinit. Zabývá se hlavně vývojem webových aplikací. Je členem klubu Silicon Hill SU ČVUT, kde spoluzakládal elektronickou laboratoř - hackerspace MacGyver.

Marián Kyral

Marián Kyral

Zaměstnán jako programátor v retail segmentu. Uživatel Gentoo, fanoušek open source, aktivní mapper OpenStreetMap. Rád chodí s rodinou po horách a nejen tam se věnuje Geocachingu.

Pavel Dostál

Pavel Dostál

Živí se jako freelance Linux administrator a Ruby developer. Je členem Admin sekce klubu Silicon Hill. Rád cestuje a zajímá se o veřejnou dopravu, hlavně vlaky.

Petr Bláha

Petr Bláha

Je dlouholetým a hlavně spokojeným uživatelem GNU/Linuxu. Od roku 2013 se aktivně věnuje popularizaci aditivní výroby – je hlavním organizátorem výstavy a konference 3Dexpo. Ve zbývajícím volném čase se věnuje konstrukci vlastní 3D tiskárny.

Tomáš Bedřich

Tomáš Bedřich

Podniká v oblasti vývoje softwaru a tvorby webu. Studuje na FIT ČVUT a ve volném čase rád chodí po keškách.

Jan Hrach

Jan Hrach

Studuje matfyz, pracuje jako linuxový admin a vyvíjí embedded hardware. Ve svém volném čase působí v pražském hackerspace brmlab, kde se věnuje projektům od počítačové bezpečnosti přes stavbu rentgenu a 3D tisk po digitální zpracování rádiových signálů.

LinuxDays 2016
©
SSL DNSSEC TLSA IPv6